Profil firmy miVAL

Firma miVAL působí na českém a evropském trhu již od roku 1990. Zabývá se výrobou produktů určených převážně pro městské mobiliáře, dále vyrábí interiérová a exteriérové schodiště, zábradlí, ploty, brány, branky a další produkty z litiny a ocele. Na českém trhu zastupuje společnost Hauraton.

Městský mobiliář

Mezi nejvíce žádané produkty městského mobiliáře patři ozdobné litinové a ocelové mříže ke stromům včetně znaků měst a obcí, litinové a ocelové stojany na kola, litinové lavičky a stoly, odpadkové koše, litinové a ocelové sloupky s možností propojení řetězy nebo stavby pevného zábradlí. Příklady realizací naleznete u jednotlivých produktů v produktovém katalogu. Kromě výroby zajišťujeme i dodání a kompletní instalaci všech našich výrobků.

Obchodní zastoupení Hauraton

Firma miVAL na českém trhu zastupuje německou společnost HAURATON, která vyrábí odvodňovací systémy, zatravňovací panely, odlučovače ropných látek a vsakovací technologie. Společnost Hauraton působí na německém trhu více než padesát let, vyznačuje se vysokou kvalitou a je právem řazena mezi evropskou špičku v oboru.

Spokojení odběratelé

Mezi odběratele firmy miVAL patří řada měst a obcí České republiky, například hlavní město Praha, statutární město Pardubice, město Náchod nebo statutární město Liberec. Spolupracuje se společnostmi, které se převážně zabývají stavební činností. Mezi nejvýznamější odběratele patří M-SILNICE a.s., OSTRAVSKÉ STAVBY a.s., Chládek & Tintěra, INPROS Praha v.o.s., Pražské silniční a vodohospodářké stavby a.s.

Ochrana produktů

Firma miVAL chrání své výrobky průmyslovým vzorem. Chrání tak nejen své produkty městského mobiliáře a další výrobky z litiny i ocele, ale také své zákazníky, kteří mají jistotu kvalitních českých výrobků s dlouhou životností.

Příklad chráněných výrobků:

Osvědčení o zápisu průmyslového vzoru:

Osvědčení o zápisu průmyslového vzoru

Poptávkový list

Zatím jste nevložil/a žádný produkt.

Aktuality

Meteostanice a kruhová mříž bez povrchové úpravy

09. 11. 2020 – Do katalogu jsme nově přidali další realizace – meteostanici v Krásné Lípě a kruhovou litinovou mříž bez povrchové úpravy.

Provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům

Provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům

05. 01. 2020 – V naší nabídce najdete také provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům, které jsou vhodné k použití v ulicích měst, parků a v mlatových cestách.

Kontaktujte nás

miVAL – Milan Valášek
Areál Dřevotvaru
Fáblovka 400
533 52 Staré Hradiště

GSM: +420 602 412 829

E-mail: mvalasek@volny.cz
Internet: www.mival.cz

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.