Firma miVAL je členem

Firma miVAL je členem řady odborných organizací.

Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu

Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbuSPOLEČNOST PRO ZAHRADNÍ A KRAJINÁŘSKOU TVORBU, z.s. je neziskovým sdružením odborníků - profesionálů v oboru sadovnictví a krajinářství (zahradní a krajinářská tvorba). Založena byla v únoru 1990 z potřeby posílit postavení a úroveň oboru v naší republice.

Svaz zakládání a údržby zeleně

Svaz zakládání a údržby zeleněSZÚZ je dobrovolnou, nevládní, nezávislou zájmovou organizací, která byla vytvořena za účelem zvyšování vážnosti, kvality a významu zahradní a krajinářské tvorby v České republice.
SZÚZ sdružuje právnické a fyzické osoby, zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou nebo výrobou materiálů, výrobků...

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky (HK ČR)Hospodářská komora České republiky zastupuje podnikatelskou veřejnost na základě zákona č. 301/1992 Sb. o HK ČR a AK ČR. HK ČR podporuje všechny podnikatelské oblasti mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví (tuto činnost vykonává Agrární komora ČR).
Naším posláním je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

Poptávkový list

Zatím jste nevložil/a žádný produkt.

Aktuality

Meteostanice a kruhová mříž bez povrchové úpravy

09. 11. 2020 – Do katalogu jsme nově přidali další realizace – meteostanici v Krásné Lípě a kruhovou litinovou mříž bez povrchové úpravy.

Provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům

Provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům

05. 01. 2020 – V naší nabídce najdete také provzdušňovací a zavlažovací poklopy ke stromům, které jsou vhodné k použití v ulicích měst, parků a v mlatových cestách.

Kontaktujte nás

miVAL – Milan Valášek
Areál Dřevotvaru
Fáblovka 400
533 52 Staré Hradiště

GSM: +420 602 412 829

E-mail: mvalasek@volny.cz
Internet: www.mival.cz

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.